Letiště Miami

Letiště Miami International Airport (MIA)

Poloha

Letiště se nachází 15 kilometrů severozápadně od Miami.

Spojení

Metrobus spojuje letiště s železničním systémem Tri-Rail, který Vás dále odveze na Miami-Dade, Broward a Palm Beach. Přeprava na vlak je pro cestující zdarma. Autobus Miami-Dade Transit Department rozváží do různých částí Miami a zastávka je přímo u Terminálu E. K dispozici jsou samozřejmě i taxíky, které mají stanoviště před příletovou halou.

Služby

Letiště poskytuje několik parkovišt, která nabízí krátkodobé i dlouhodobé parkování. K vybavení dále patří pošta, směnárna, banka a bankomaty a wifi připojení k internetu. Je zde široký výběr restaurací, barů, kaváren a fastfoodu.. Nalezneme tu také řadu obchodů včetně duty-free.

Půjčovny automobilů

Na letišti provozuje několik společností: Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Payless, Royal Rent A Car a Thrifty a dále několik lokálních.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Na letišti Miami se nacházejí tyto hotely

Wyndham Miami Airport Hotel
Miami International Airport Hotel
Wyndham Miami Airport

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz