Mezinárodní letiště

Informace o mezinárodních letištích z celého světa, zajímavosti,data.Zjistěte kam vlastně letíte.

Letiště Tokyo

Letiště Tokyo Narita Airport je umístěno asi 68 km západně od Tokia.

Letiště Kuala Lumpur

Letiště Kuala Lumpur International Airport se nachází 55 km jižně od Kuala Lumpur.

Letiště Toronto

Mezinárodní letiště Toronto Pearson International Airport je největší letiště v Kanadě. Letiště je situováno 27 km severozápadně od Toronta.

Letiště Brusel

Letiště Brussels International AirportInternational Airport se nachází asi 13 km od centra města severozápadním směrem. Vzhledem ke své poloze blízko města Zaventem je občas také nazýváno Zaventem Airport.

Letiště Auckland

Letiště Auckland International Airport se nachází 25 km na jihu Auckland. Toto letiště je centrem letů na Novém Zélandu.

Letiště Salt Lake City

Letiště Salt Lake City se nachází 8 km severozápadně od centra města.

Letiště Chicago

V Chicagu se nachází 2 velká letiště. O´Hare Airport, zajišťuje Chicagu výborné letecké spojení a zároveň je druhým největším letištěm na světě. Další menší Midway Airport je od centra Chicaga vzdáleno asi 20 kilometrů jihozápadně.
 

Letiště Norimberk

Letiště Norimberk se nachází 160 km od českých hranic a 7 km na sever od centra Norimberku. Dopravní dostupnost zdejšího letiště je tudíž pro české zákazníky velmi dobrá. Norimberské letiště bylo otevřeno v roce 1995.

Letiště Hong Kong

Letiště Hong Kong International Airport se nachází cca 30 kilometrů severozápadně od Hongkongu.

Letiště Johannesburg

Letiště Johannesburg Tambo International Airport se nachází 24 kilometrů východně od Johannesburgu.


  • Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 12

    Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 16
  • 1
  • 2
  • 3

Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější autopůjčovny

Nejhledanější autopůjčovny z naší nabídky. Autopůjčovny, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.


AutopůjčovnyNewsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz