Tipy a triky jak cestovat

Kdy letět. S kým letět..Jak si půjčit auto na dovolenou nebo služební cestu..Ty nejzajímavější nabídky leteckých společností online.

Nejhezčí pláže 2015

Už to nebude dlouho trvat, a začnete balit kufry, rovnou na letiště a jet pryč užít si letního sluníčka a zaslouženou dovolenou.

číst článek : Nejhezčí pláže 2015

Istanbul z Prahy za 2190 Kč

Do Prahy začíná létat turecká low cost Pegasus airlines.

číst článek : Istanbul z Prahy za 2190 Kč

Keflavik za 5800 Kč

Výhodná nabídka Air Berlin na Island do Keflaviku.Ceny v kvetnu a červnu začínají již na 5800 Kč.Ceny na srpen a září se pohybuji kolem 6300 Kč.

číst článek : Keflavik za 5800 Kč

Do SAE bez víz od 22.3.2014

Do Spojených arabských emirátů mohou od 22.3.2014 cestovat Češi bez víz

číst článek : Do SAE bez víz od 22.3.2014

Pronájem aut Island

Stav silnic na Islandu se značně liší. Silnice číslo 1 je většinou asfaltová, ale jiné venkovské cesty jsou často velmi úzké, strmé a na štěrkových cestách jsou výmoly

číst článek : Pronájem aut Island

Encar Autopůjčovna

Nyní spolupracujeme s Encar-autopůjčovna Praha ,která nabízí speciální ceny, víkendové akce. Dlouhodobé i krátkodobé pronájmy vozů.

číst článek : Encar Autopůjčovna


  • Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 12

    Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 16
  • 1
  • 2
  • 3

Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější autopůjčovny

Nejhledanější autopůjčovny z naší nabídky. Autopůjčovny, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.


AutopůjčovnyNewsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz