Světové metropole

Nejkrásnější místa na této planetě. Architektonické skvosty v podobě věží, chrámů, katedrál. Dominanty, kterými se mohou pyšnit některé světové metropole.

Paříž

O Paříži se říká, že je jedno z nejkrásnějších měst světa. Naleznete zde, vše po čem vaše srdce touží. Paříž je hlavní město Francie. Neleží ve středu francouzského hexagonu, nýbrž je mírně posunuta k severu. Protéká jí řeka Seina ve směru od východu k západu, kde se u města Le Havre vlévá do Atlantského oceánu.

číst článek : Paříž

Atény

Hlavní a zároveň největší město Řecka - Atény leží v pobřežní rovině Atika, mezi hřbety kopců Hymettos, Parnitha a Penteli, ve skutečnosti se však nenachází přímo u moře, ale postupně srostlo s přístavem Pireem a tvoří obrovskou aglomeraci. Celá aglomerace se rozkládá u Saroského zálivu na Balkánské poloostrově. Atény mají 3200000 obyvatel.

číst článek : Atény

Dubaj

Spojené Arabské Emiráty (SAE nebo anglicky UAE) v sobě slučují 7 emirátů a Dubaj je ten nejpopulárnější z nich. Dubaj je situován na severním pobřeží Perského zálivu na Arabském poloostrově. Je to druhý největší emirát za emirátem Abu Dhabi je často přezdívaný.

číst článek : Dubaj

Barcelona

Město Barcelona, hlavní město Katalánska, je s téměř 1 800 000 obyvatel druhé největší město Španělska (po Madridu).Město bylo založeno iberskými kmeny, ovládnuto později Féničany a Kartáginci. Za Kartáginců bylo známo jako Barcino a později za Římanů, jejichž panství připomínají mnohé pozůstatky chrámových i veřejných staveb, bylo označováno Faventia Iulia Augusta Pia.

číst článek : Barcelona

New York

Město New York se nachází na jihovýchodě státu New York, který leží na severovýchodě Spojených států. Městem protéká řeka Hudson, která ústí do Atlanského oceánu. Hudson vytváří hranici mezi státy New York a New Jersey. Většina města se nachází na ostrovech Long Island, State Island, Manhattan.

číst článek : New York


  • Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 12

    Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 13

    Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 16
  • 1

Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější autopůjčovny

Nejhledanější autopůjčovny z naší nabídky. Autopůjčovny, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.


AutopůjčovnyNewsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz