Los Angeles International Airport (LAX)

Poloha

Letiště leží asi 26 kilometrů západně od Los Angeles přímo u pobřeží Tichého oceánu.

Spojení

Po dráze se lze zdarma přepravit z letiště na zelenou linku metra Aviation Station. Několik letištních autobusových linek rozváží do různých destinací po celé jižní Kalifornii. Metropolitan Express směřuje do centra L. A. a do Union Station. FlyAway Bus jezdí také do Union Station, ale také do Westwood Station a Van Nuys Station každých 30 minut od 5:00 do 1:00. Veřejný autobus odjíždí od parkoviště C. K dispozici je nezpočet taxi služeb.

Služby

Parkoviště s kapacitou přes 7 000 parkovacích míst nabízí krátkodobé i dlouhodobé parkování. Dvě hodiny parkování jsou zdarma.

Půjčovny automobilů

Na letišti LAX cca 30 společností. Největší z nich jsou Alamo, Avis, Budget, Hertz a National,Thrifty car.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

 

K vybavení letiště samozřejmě patří bankomaty, směnárny, přístup k internetu-wifi, veřejné telefony, několik barů, restaurací a kaváren, a zejména fastfoody. Obchody nabízejí noviny, knihy, suvenýry, dárkové předměty i duty-free. Nechybí ani úschova zavazadel, oddělení ztrát a nálezů nebo první pomoc.

Na letišti Los Angeles se nacházejí tyto hotely

Sheraton Gateway Hotel Los Angeles Airport
Embassy Suites Hotel Los Angeles International Airport South
Crowne Plaza Hotel - Los Angeles International Airport
Homestead Suites LAX
Hilton Los Angeles Airport
Holiday Inn Los Angeles
Ramada Limited Airport
Comfort Inn & Suites Lax
Doubletree Club LAX
Four Points LAX

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz