Letiště Singapur

Letiště Singapur - Changi (SIN)

Letiště Singapur je jedno z nejvýznamnějších letišt v Asii. Mezinárodní  kód letiště je SIN. Na letišti Singapore Changi jsou tři terminály pro cestující, je proto dobré si zjistit předem, na kterém z nich se máte odbavit.
Singapurské letiště Changi slouží nejenom tomuto městskému státu, ale rovněž celému regionu jihovýchodní Asie.

Poloha

Letiště leží v oblasti Changi, zhruba 17 kilometrů na severovýchod od obchodního centra města. Svoji základnu na něm mají například společnosti Singapore Airlines, SilkAir, nebo Qantas. Za rok 2008 letiště odbavilo téměř 38 milionů cestujících.
Letiště se skládá ze 3 terminálů ?označené 1 ? 3 doplňuje speciální hala vyhrazená pro nízkonákladové letecké společnosti. Na všechny terminály pak mimo jiné létají aerolinky Singapore Airlines, SilkAir, Tiger Airways, Jetstar Asia Airways, Firefly, Qantas, nebo třeba British Airways.

Nízkonákladové letecké společnosti používají letiště Singapur Changi pro domácí, mezinárodní i mezikontinentální lety. Nejdůležitější nízkonákladovou leteckou společností je Tiger Airways, který zde má přestupní uzel. Další letecké společnosti létající do SIN jsou AirAsia, Cebu Pacific, Firefly a Jetstar Airways.
Nejlevnější doprava do centra města je metrem, které má svoji stanici přímo mezi terminály 1 a 2. Pokud pojedete do stanice City Hall, budete sice muset přestoupit ve stanici Tanah Merah, ale samotné jízdné vás přijde v přepočtu pouze 1 USD.

Služby

Letiště Singapur Changi se může honosit titulem nejlepšího letiště na světě pro rok 2010, což velmi dobře dokresluje rozsah poskytovaných služeb. Turisté mají k dispozici čisté a bezplatné sprchy, internetové kiosky zdarma, saunu, bazén, bezplatné kino, pohodlné sedačky a restaurace, které jsou otevřeny nonstop.

Půjčovna aut

Ve všech třech terminálech mají svojí přepážku půjčovny automobilů Avis, uvnitř terminálu 2 a 3 pak navíc své služby nabízí společnost Hertz. Všechny pobočky jsou otevřeny od 7:00 do 23:00.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Na letišti Singapur se nacházejí tyto hotely

Changi Village Hotel
Grand Mercure Roxy Hotel
Carlton Hotel Singapore

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz