Amsterdam Schiphol (AMS)

Poloha

Letiště "Amsterdam Schiphol Airport" (AMS) je vzdálené 15 km JZ od Amsterdamu. To znamená 57km od Hague a 73km od Rotterdamu.

Doprava

Nejrychlejším a nejsnadnějším dopravním prostředkem z AMS je vlak. Stanice je přímo u letiště. Výdejna jízdenek je umístěna blízko nástupiště na náměstí Schipholu. Noční vlaky jezdí každou hodinu do hlavní stanice Amsterdamu a i do jiných nizozemských měst. Soukromé a společně užívané taxíky je také možno použít stejně jako Schiphol Travel Taxi, což je národní taxi služba. Můžete si ji rezervovat předem na webových stránkách letiště. Cestovatelé směřující k hotelům mohou využít kyvadlovou dopravu (the Connexxion airport hotel shuttle service), která začíná před letištní příletovou halou 2 a objíždí 55 hotelů v Amsterdamu i jeho okolí. Kyvadlová doprava je provozována ve 20ti minutových intervalech. Z letiště se můžete dostat také místními autobusy.

Zapůjčení automobilů

Půjčovny vozů představují firmy Alamo, Avis, Europcar, Hertz a Sixt. Půjčení auta se nedoporučuje těm, kteří míří do centra Amsterdamu vzhledem k problémům s parkováním.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Služby

Příslušenství zahrnuje banky, bankomaty, směnárnu (bureau de change), poštu, konferenční a obchodní služby, duty-free shopy, zdravotnické středisko a lékarnu. Sprchové zařízení a sauny jsou umístěny v terminálovém hotelu. Letiště má několik restaurací a barů a dokonce i uměleckou galerii a casino.

Parkování

Schiphol umožňuje krátkodobé ale i dlouhodobé parkování, včetně možnosti luxusního parkoviště (placení kreditní kartou). Parkovkání lze předem zarezervovat pomocí webových stránek letiště.

Na letišti Amsterdam se nacházejí tyto hotely

Hilton Amsterdam Airport Schiphol
Ibis Amsterdam airport
Novotel Amsterdam Airport

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz