Letiště Lisabon (LIS)

Poloha

Letiště leží 7 km severně od Lisabonu.

Doprava

Carris Aerobus číslo 91 jezdí každý den mezi 7:45 hod a 20:45 hod trasu od letiště do centra Lisabonu. Jízdenky stojí cca EUR 3 a umožňují vám jezdit celý den autobusem nebo tramvají. Kyvadlová autobusová doprava také funguje mezi letištěm a oblastmi Estoril a Cascais. Jízdné je v tomto případě EUR 7.50 a autobusy jezdí mezi 7 hod a 22:30 hod. Stanoviště taxi stojí jak u haly příletů tak odletů. Důležitá poznámka: jízdné je zhruba o 20 vyšší o víkendech, o prázdninách a v noci.

Půjčovna aut

Mezi společnosti nabízející tuto službu patří Avis, Budget, Europcar, Hertz.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Služby

Na letišti jsou k dispozici bankomaty, směnárny, sprchy, pošta, úschovna zavazadel, vybavení pro děti a help desk v obou terminálech (přílety a odlety). Najdete zde samozřejmě spousty restaurací a obchodů, včetně duty-free. Zařízení pro invalidní osoby je dobré; cestující potřebující kolečkové křeslo by měli kontaktovat svoji leteckou společnost.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz