Letiště Dublin (DUB)

Poloha

Letiště se nachází 11km jižně od Dublinu, blízko dálnice M50 a M1.

Doprava

Služeb autobusů je možno využít z letiště do všech částí Dublinu. Stejně tak jem možno použít vlak ve dne i v noci. Taxíky jsou před příletovou halou, jízdné je lepší dohodnout si předem a mělo by činit do centra kolem ? 20.

Půjčovna aut

Zajišťují společnosti Hertz, Avis, Budget, Murrays Europcar a National Car Rentals - všechny operují z přepážky v hlavní příletové hale.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Služby

Letiště je vybaveno směnárnou, bankomaty, různými restauraceni, hospodami a bary, obchody, turistické informace. O invalidní cestující bude dobře postaráno; cestující se specifickými požadavky je doporučeno kontaktovat svou leteckou společnost předem.

Parkování

Krátkodobé parkování je k dispozici blízko terminálu; dlouhodobé parkování je dostupné o něco dále.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz