Ze světa cestování

Co se děje v letecké dopravě? Zjistíte u nás.Jak vybrat ty nejlevnější letenky.

Turkish airlines budou pokračovat s lety do Lybie

Turkish Airlines ve čtvrtek řekli, že budou pokračovat v letech do Libye příští týden v africké zemi, začne přestavba po šesti měsících války, která skončila po 42leté vládě Muammar Kaddáfího.

číst článek : Turkish airlines budou pokračovat s lety do Lybie

Evakuace cestujících na letišti ve Washingtonu

United Airlines Boeing 757 pojíždějící na letišti Dulles ve Washingtonu ve středu hlásil problémy s motorem a evakuovali cestující se záchranné skluzavky. Organizace spojených letu 586 právě opustil brány na letišti a byl na dráze, připraveni ke vzletu do San Franciska, když pilot hlásil problémy s motorem, říká Tara Hamilton, mluvčí Letiště Metropolitan Washington úřadu.

číst článek : Evakuace cestujících na letišti ve Washingtonu

Ryanair uvažuje o převzetí Aer Lingus

Ryanair zvýšil svou konfrontaci s Aer Lingus tím, že požaduje, aby irská vlajka dopravcem vyplatila speciální dividendu svým akcionářům, Financial Times. Ryanair Michael O'Leary generální ředitel z nesmlouvavý útok na Aer Lingus představenstva a managementu a požadoval záruky, že by akcionáři žádnou odpovědnost za schodek na dopravce penzijního fondu.

číst článek : Ryanair uvažuje o převzetí Aer Lingus

Air France nakupují dálková letadla

Air France-KLM je rozdělen USD 12000000000 dolarů, aby pro dlouhé vzdálenosti trysky po celoroční soutěž, oznámila plány na nákup 25 Boeing 787 Dreamliner a 25 Airbus A350s. Tento krok je součástí plánu na obnovu flotily největší leteckou společností v Evropě a aby se mohl zvýšit na 110 z nové generace letadel včetně 60 více možností. Airbus uvedl, že očekává, že obdrží 35 z nich.

číst článek : Air France nakupují dálková letadla

Luxusní hotely

Pohodlí, luxus a kvalita je v hoteliérství posuzována pomocí hvězdiček. Počet hvězdiček nám tak při výběru ubytovani napoví, jak krásný pokoj nás v dané lokalitě čeká, takže pokud máte dostatek peněz, je možné prožít dovolenou opravdu pohádkově.

číst článek : Luxusní hotely

Wizz Air ve ztrátě

Wizz Air je druhý největší pravidelný přepravce v Praze, který je nyní ve ztrátě. Dle serveru iDNES.cz je firma za loňský finanční rok ve ztrátě skoro 250mil Kč. Až dosud přitom společnost mluvila o tom, že je zisková.

číst článek : Wizz Air ve ztrátě

Ryanair končí na Ruzyni 28.10. 2010

Evropská nízkonákladová jednička, irské aerolinie Ryanair, od zimního letového řádu přestane létat z Prahy. Na dnešní tiskové konferenci to oznámila zástupkyně firmy Henrike Schmidtová Jako důvod uvedla taxy ruzyňského letiště, které firma považuje za příliš vysoké.

číst článek : Ryanair končí na Ruzyni 28.10. 2010

Projekt ČSA Click4Sky končí

Po dvou letech končí projekt ČSA Click4Sky. Aerolinky oznámili konec zastavení projektu od úterý 1.12.2009. Před týdnem, ale informovala společnost zajištující inzertní plochy pro Click4Sky ukončení jejich kampaní k tomuto datumu. Click4Sky prodávali zpáteční letenky za jednotnou cenu a byli hlavně konkurencí nízkonákladových leteckých společností. Jednou z priorit bylo obsazení volných přepravních kapacit ČSA.

číst článek : Projekt ČSA Click4Sky končí

Emirates v Praze

Od 1. července bude z Prahy létat další prestižní dopravce. Nyní to bude přímá linka Praha-Dubaj se společností Emirates. Na tuto linku budou navazovat spoje zejména do Austrálie a Asie.

číst článek : Emirates v Praze


  • Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 12

    Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 16
  • 1
  • 2
  • 3

Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější autopůjčovny

Nejhledanější autopůjčovny z naší nabídky. Autopůjčovny, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.


AutopůjčovnyNewsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz