Tipy a triky jak cestovat

Kdy letět. S kým letět..Jak si půjčit auto na dovolenou nebo služební cestu..Ty nejzajímavější nabídky leteckých společností online.

Letecké společnosti v Praze

Letecké společnosti působící v Praze

číst článek : Letecké společnosti v Praze

Bezpečnostní pravidla na letištích

Nové nařízení uzavírá mezeru v ochranném systému: Vztahuje se na všechny odlétající lety, aby tak byli shodným způsobem chráněni lidé v celé Evropské unii.

číst článek : Bezpečnostní pravidla na letištích

Práva cestujících v letecké dopravě

Letecké služby patří mezi nejrychlejší způsoby dopravy osob i zboží, a také proto zájem cestujících o nabídku aerolinek vzrůstá. Zároveň se ale cestující stále častěji dostávají do situací, kdy jsou nějakým způsobem dotčena jejich práva. Ta jsou upravena jednak v mezinárodní úmluvě, jednak v nařízení Evropské unie o právech cestujících. Obě tyto normy se navzájem prolínají a vytvářejí někdy ne příliš přehlednou spleť pravidel.

číst článek : Práva cestujících v letecké dopravě

Jak si půjčit auto v autopůjčovně

přečtěte si několik rad jak si půjčit auto

číst článek : Jak si půjčit auto v autopůjčovně

Jak koupit nejlevnější letenky

Vzhledem k omezenému počtu míst v zlevněných ekonomických třídách se doporučuje, aby si cestující dostatečně včas rezervoval místo v letadle, které může být pevně zajištěno až po vystavení letenky na příslušný let. Zejména to platí pro dálkové lety, které bývají ve vysoké sezóně velmi obsazeny.

číst článek : Jak koupit nejlevnější letenky


Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější autopůjčovny

Nejhledanější autopůjčovny z naší nabídky. Autopůjčovny, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.


AutopůjčovnyNewsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz