Tipy a triky jak cestovat

Kdy letět. S kým letět..Jak si půjčit auto na dovolenou nebo služební cestu..Ty nejzajímavější nabídky leteckých společností online.

Autopůjčovna Kypr - půjčovna aut Larnaka

Půjčení auta na Kypru na Kypru na 1 den stojí cca. od 30 EUR, v ceně je zahrnuto pojištění . K pronájmu vozu na Kypru, potřebujete český řidičský průkaz starší než 1 rok, věk řidiče musí být nad 21 let . Při věku od 21 do 25 let je podmínkou vlastnit řidičský průkaz alespoň 3 roky.

číst článek : Autopůjčovna Kypr - půjčovna aut Larnaka

Půjčovna aut Malaga letiště

Mezinárodní letiště Malaga je umístěno 8 km (5 mil) jihozápadně od Malagy, nabízí snadný přístup do okolních letovisek jižního pobřeží Španělska jako jsou Torremolinos, Marbella, Gibraltar, Malaga, Nerja a Granada.

číst článek : Půjčovna aut Malaga letiště

Cestování letadlem s dětmi

Cestování do zahraničí letadlem je pro děti novou zkušeností. Nemůžeme tedy předvídat, jak budou reagovat na změny prostředí. Snažte se děti v předstihu na cestu připravit.

číst článek : Cestování letadlem s dětmi

Cestovní pojištění od Evropské cestovní pojištovny

obraťte se na naši asistenční službu v jakékoli tísňové situaci; odkudkoli ze světa jsou Vám k dispozici na telefonu naši asistenční koordinátoři, s nimiž můžete hovořit česky 24 hodin denně, 365 dní v roce

číst článek : Cestovní pojištění od Evropské cestovní pojištovny

Levné ubytování - hostely

Hostely po celém světě. Nejlevnější ceny ubytování začínají již od 7 EUR /osoba/noc

číst článek : Levné ubytování - hostely

Jak si vybrat správný hotel

Před samotným začátkem výběru si  musíme ujasnit požadavky, které na hotel máme. Rozhoduje to, zda jede pracovně, na dovolenou, jestli cestuje s dětmi nebo naopak touží po klidu.

číst článek : Jak si vybrat správný hotel

Největší letecké společnosti Evropa

Největší letecké společnosti působící v Evropě

číst článek : Největší letecké společnosti Evropa

Letecké společnosti USA a Kanada

Letecké společnosti působící v USA a letecké společnosti působící v Kanadě

číst článek : Letecké společnosti USA a Kanada

Letecké společnosti Severní a střední Amerika

Letecké společnosti působící  v Severní a střední Americe

číst článek : Letecké společnosti Severní a střední Amerika


  • Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 12

    Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 16
  • 1
  • 2
  • 3

Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější autopůjčovny

Nejhledanější autopůjčovny z naší nabídky. Autopůjčovny, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.


AutopůjčovnyNewsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz