O nás

Fly4less.cz je moderní česká agentura, která poskytuje cestovní služby ve všech dimenzích. Máme dlouholetou praxi v cestovním ruchu, pomůžeme  při výběru Vaší cesty a služeb s tím spojených. Na cestovním portále můžete koupit letenku, rezervovat hotel, objednat si pronájem automobilu, sestavit si svůj vlastní program sl.cesty nebo uzavřít cestovní pojištění.

Víme, že pracujeme v mimořádně konkurenčním prostředí. Jsme tvrdí sami k sobě a naším cílem je poskytovat služby nejvyšší kvality, které budou našemu zákazníkovi užitečné a prospěšné. Naším cílem je nabídnout mu prvotřídní kvalitu za cenu, která pro něj bude přijatelná a zajímavá. Jsme otevřeni změnám, nasloucháme přáním zákazníka a zejména si vážíme jeho důvěry.

letadlo

10 důvodů, proč nakupovat na Fly4less.cz

  • Spolupracujeme jenom s těmi nejlepšimi dodavateli cestovních služeb, základní funkcí těchto systémů je online nákup letenky v příjemném uživatelském prostředí.
  • Vše pohodlně, přehledně a na jednom místě - šetříme Váš čas i peníze
  • Máme k dispozici plně online rezervační systém. Vaše služby rezervujete a můžete zaplatit okamžitě
  • Benefity pro stálé zákazníky Fly4less.cz
  • Help line k dispozici 7 dní v týdnu od 9 h do 22 h na čísle 777 560 690
  • Prvořadým cílem společnosti je Vaše plná spokojenost jak s nákupem, tak i s využitou službou
  • Poskytujeme zákazníkům komplexní, vysoce kvalitní a spolehlivé služby v oblasti cestovního ruchu, a proto klademe důraz na kvalitu a pečlivý výběr obchodních partnerů, které v rezervačním systému Fly4less.cz nabízíme.
  • Naši operátoři Vám kvalitně poradí

Naši operátoři Vám kvalitně poradí jak se do daného místa dostat, kde přespat a poskytnou maximální množství informací k dané destinaci.

Na skupinové letenky (od 10 cestujících) pro vás zajistíme zvláštní skupinovou slevu a podmínky. Pro velké skupiny více než 40 osob zajistíme charterový let. Ceny pro skupinové letenky dohodneme s požadovanou leteckou společností za zvýhodněných podmínek.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method Clanky::clanky_zarazeni() in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/cestovni-nastroje/sdb-nastroje.php:5 Stack trace: #0 /data/www/20801/fly4less_cz/www/templates/tpl-o-nas.php(29): require_once() #1 /data/www/20801/fly4less_cz/www/pages/o-nas.php(12): require('/data/www/20801...') #2 /data/www/20801/fly4less_cz/www/index.php(27): require('/data/www/20801...') #3 {main} thrown in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/cestovni-nastroje/sdb-nastroje.php on line 5