Mezinárodní letiště

Informace o mezinárodních letištích z celého světa, zajímavosti,data.Zjistěte kam vlastně letíte.

Letiště Dublin

Letiště Dublin (DUB), letiště se nachází 11 km jižně od Dublinu, blízko dálnice M50 a M1

Letiště Istanbul

Letiště Ataturk International (IST), letiště je situováno 23 km západně od Istanbulu.

Letiště Moskva

Sheremetyevo International Airport (SVO), letiště se nachází 26 km SZ od Moskvy.

Letiště Madrid

Letiště Barajas (MAD)

Letiště Londýn

Letiště Heathrow se nachází na západ od Londýna a je jedním z nejrušnějších letišť světa. Heathrow je dnes obrovským, rozlehlým letištěm rozděleným na pět terminálů (T1 až T5). Je nejrušnějším letištěm na světě v mezinárodní osobní dopravě a centrálním Evropským letištěm.

Letiště Frankfurt

Letiště ve Frankfurtu (FRA) je největší v Německu. Za rok 2005 přepravilo celkem 52,2 miliónu cestujících. Zatím má letiště vybudován Terminál 1 a Terminál 2 a v plánu jsou ještě 2 další terminály 3 a 4.

Letiště Mnichov

Letiště Franze Josefa Strauße Mnichov - Flughafen Franz Josef Strauß München je druhé největší letiště v Německu.

Letiště Vídeň

Nejlepší způsob jak se autem dostanete z letiště do Vídně je po letištní dálnici A4. Tato dálnice se také napojuje na dálnici A2 směrem na jih (Graz, Klagenfurth) a na dálnici A1 směřující na západ (Linec, Salzburg).

Letiště Dráždany

Parkoviště na letišti Drážďany nabízí místo pro 1.559 automobilů. Letiště je vzdálené devět kilometrů severně od centra města Drážďany. Osobními vozidly může být letiště Drážďany dosaženo bezprostředně po dálnicích A4/A13, jakož i po spolkové silnici B97.


  • Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 12

    Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 13

    Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 16
  • 1
  • 2
  • 3

Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější autopůjčovny

Nejhledanější autopůjčovny z naší nabídky. Autopůjčovny, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.


AutopůjčovnyNewsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz