Mezinárodní letiště

Informace o mezinárodních letištích z celého světa, zajímavosti,data.Zjistěte kam vlastně letíte.

Letiště Miami

Letiště Miami International Airport (MIA) se nachází 15 kilometrů severozápadně od Miami.

Letiště Los Angeles

Letiště Los Angeles International Airport leží asi 26 kilometrů západně od Los Angeles přímo u pobřeží Tichého oceánu.

Letiště Bangkok

Letiště Suvarnabhumi International Airport se nachází přibližně 30 kilometrů západně od Bangkoku.

Letiště Sydney

Letiště Kingsford Smith International Airport se nachází devět kilometrů jižně od Sydney.

Letište New York

Letiště New York je jedno z nejvýznamnějších letišt v zemi Spojené státy americké. Letiště je s oblibou využíváno cestujícími letícími do města New York. Toto letiště je oblíbené také pro krátké pobyty ve městě. Označení JFK se používá jako zkratka pro název letiště.

Letiště Singapur

Letiště Singapur je jedno z nejvýznamnějších letišt v Asii. Mezinárodní kód letiště je SIN. Na letišti Singapore Changi jsou tři terminály pro cestující, je proto dobré si zjistit předem, na kterém z nich se máte odbavit.
 

Letiště Barcelona

Barcelonské letiště je jedním z nejrušnějších letišť v Evropě. Do krásné oblasti severovýchodního Španělska katalánského regionu dopravuje každoročně přes 66 milionů cestujících. Letiště Barcelona je umístěno 12 km (8 mil) jihozápadně od Barcelony.

Letiště Amsterdam

Amsterdam Schiphol (AMS), letiště "Amsterdam Schiphol Airport" (AMS) je vzdálené 15 km JZ od Amsterdamu. To znamená 57km od Hague a 73km od Rotterdamu.

Letiště Řím

Letiště Fiumicino (FCO), letiště se nachází 30km JZ od města.

Letiště Lisabon

Letiště Lisabon (LIS), letiště leží 7 km severně od Lisabonu.


  • Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 12

    Warning: Undefined variable $str in /data/www/20801/fly4less_cz/www/modules/pgb-strankovani.php on line 16
  • 1
  • 2
  • 3

Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější autopůjčovny

Nejhledanější autopůjčovny z naší nabídky. Autopůjčovny, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.


AutopůjčovnyNewsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz