Kanadský dopravce Transat AT řekl, že plánuje snížit náklady a zefektivnit její řízení, neboť šle pro další čtvrtinu vyšší náklady na palivo a prázdnější letadla jíst do marží, posílat své akcie až na dvouleté minimum.

Toto varování od Transat, která působí především transatlantické lety, vyplývá, že Thomas Cook, v Evropě druhé největší cestovní společnosti, odráží vyšší náklady na pohonné hmoty, pokles cesty do severní Afriky destinací kvůli nepokojům tam a tvrdé konkurenci na trhu.Společnost dosáhla třetího čtvrtletí ztrátu CAD 2,9 milionu dolarů, ve srovnání se ziskem 20,9 milionu dolarů CAD v loňském roce a řekl, že výsledky v aktuálním čtvrtletí by se "nižší" k čtvrtletí předcházejícího roku.Nicméně, Transat místní konkurenti, WestJet Airlines WestJet a Air Canada Air Canada, jak nakreslil poměrně optimistický výhled pro třetí čtvrtletí již minulý měsíc.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz