Muž, který byl uloven v Miami se snažil propašovat sedm baby Pythons a tři želvy ukryté ve spodním prádle a kapsy dostal pokutu 400 dolarů uvedl americký soudce ve středu.

Brazilský Turola Simon Borges, 30, který byl zadržován od 25. srpna byl obviněn a pašování a byl odsouzen v USA , aby čas sloužil dva roky pod dohledem vydání a 400 dolarů pokuty. On byl organizován být deportováni. Prokurátoři řekl Borges zpočátku popíral, že něco skrývá v kalhotech, když pro bezpečnost dopravy (TSA), úředníci na letišti táhl ho stranou pro další hledání poté, co prošel těla skeneru při přípravě na palubě letu do Brazílie za poslední měsíc. "Následně byl požádán, aby prázdné kapsy kalhot mu náklad, a on odstranil dva mládě krajty pevně zabalené v nylonové punčocháče," uvedl státní zástupce ve svém prohlášení. Zeptal se úředníci k odstranění "cizí předměty" od jeho třísla "Borges vytáhl spodní prádlo od jeho těla a odstranit dvě nylonové punčochy s mnoha hady a želvy," Spojené státy zmocněnec pro jižní obvod Floridy přidal v prohlášení.

Zajištěné živá zvířata, vše jen týdny stará mláďata, se skládal ze tří míč Pythons, tři koberec Pythons, Python jeden dětský, jeden Ind hvězda želva a dva Leopard želvy, ryby USA a Wildlife Service řekl. Všechny tyto jsou chráněna na základě Úmluvy CITES, které omezují obchod v živočišných druhů bez zvláštního povolení. Soudce nařídil, že pokuta by měla jít do Miami muzeum vědy k ochraně druhů plazů.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz