United Airlines Boeing 757 pojíždějící na letišti Dulles ve Washingtonu ve středu hlásil problémy s motorem a evakuovali cestující se záchranné skluzavky. Organizace spojených letu 586 právě opustil brány na letišti a byl na dráze, připraveni ke vzletu do San Franciska, když pilot hlásil problémy s motorem, říká Tara Hamilton, mluvčí Letiště Metropolitan Washington úřadu.

757 se 179 cestujícími na palubě a posádkou šesti. Tři lidé byli zranění hlášeny.
Jeden z cestujících byl soudce Nejvyššího soudu USA Ruth Bader Ginsburg, 78, který byl evakuován s ostatními cestujícími, a nebyl zraněn, řekla mluvčí soudu.

Piloti evakuováni z letadla, nasazeny byly skluzavky, a cestující opustili letadlo.
Řekla, že nedošlo k ohrožení terorismem podílí.
Dva z těchto hlášených zranění odmítl ošetření a jeden byl převezen do nemocnice s non-život ohrožující zranění, řekl Hamilton.
Mike Trevino, mluvčí Chicago-založené společnosti United Airlines, říkal, že to nebylo hned jasné, co způsobilo problém.
United a Continental, vytvořil v loňském roce fúzí United a Continental Airlines.Dvě letecké společnosti nadále fungují jako samostatné jednotky.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz