Ryanair zvýšil svou konfrontaci s Aer Lingus tím, že požaduje, aby irská vlajka dopravcem vyplatila speciální dividendu svým akcionářům, Financial Times. Ryanair Michael O'Leary generální ředitel z nesmlouvavý útok na Aer Lingus představenstva a managementu a požadoval záruky, že by akcionáři žádnou odpovědnost za schodek na dopravce penzijního fondu.

Nízkonákladová letecká společnost má 29,8 procenta podílu v Aer Lingus, ale minulý týden vyloučil nabídky na irské vlády o 25 procent podílu ve dopravce. Tento krok by mohla otevřít cestu k převzetí Aer Lingus od jiné letecké společnosti.

Ryanair již dříve nasedli na dvě nabídky převzetí za Aer Lingus, ale obě byly vyloučeny z důvodů hospodářské soutěže irskou vládou a Evropskou orgány pro hospodářskou soutěž. Komentáře přicházejí v dopise O'Leary napsal v dopise Colm Barrington, Aer Lingus předsedy. On psal, že irský dopravce peněžních prostředků ve výši 919 mil. EUR (USD 1,27 miliardy dolarů) a své rozhodnutí s cílem potlačit dodávky nových letadel 2013 - 14 do roku 2018 znamenalo, že byl schopen platit zvláštní dividendy akcionářům. V dopise také obvinil nositelem katastrofické špatného, po pádu 80 procent podílu Aer Lingus cen od roku 2007.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz