Air France-KLM je rozdělen USD 12000000000 dolarů, aby pro dlouhé vzdálenosti trysky po celoroční soutěž, oznámila plány na nákup 25 Boeing 787 Dreamliner a 25 Airbus A350s. Tento krok je součástí plánu na obnovu flotily největší leteckou společností v Evropě a aby se mohl zvýšit na 110 z nové generace letadel včetně 60 více možností. Airbus uvedl, že očekává, že obdrží 35 z nich.

Dohoda následuje měsíce politicky citlivých jednání, po kterou se společnost se zdá být natažený mezi tlakem francouzské politiky na ochranu pracovních míst v Toulouse, na Airbus a své neshody s Airbus nad tím, co způsobil v roce 2009 střední-Atlantik srážka jet Airbus. Letecká společnost se domnívá, piloti byli špatně viněn. Air France-KLM uvedla, že ignoruje volání z francouzských politiků k podpoře Airbus, ale ve znamení mrazivé vztahy se odbyl obvyklou praxí hlásit se k části Airbus této transakce v rovině výrobce tisková zpráva.

Boeing dodává první 787 japonské letecké společnosti All Nippon Airways příští týden, po třech letech výroby zpoždění, protože přešel na lehké konstrukce z uhlíkových kompozitů.

Airbus plánuje zaujme podobné A350 polovině desetiletí po předchozí zpoždění v designu. Air France-KLM uvedla, že cílem působit 73, 250-300 sedadel letadla, 2024, včetně 43 Airbus A350-900 a 30 Boeing 787-9 modely. První Boeing 787-9 vstoupí do služby s KLM v roce 2016, a první Airbus A350-900 s Air France v roce 2018.

Později se obě společnosti fungovat oba typy letadel, Dopravce píše se v prohlášení. Letecké společnosti se spojil v roce 2004, ale udržují oddělené sítě. Poslední detaily, aby ještě v jednání. Pevnou součástí objednávky na 50 letadel stojí USD 6,7 mld. USD Airbus a 5,5 mld. Boeing, podle ceníkových cen. title="Airlines usually obtain significant discounts.">Airlines obvykle získat výrazné slevy.
Air France-KLM je uvedeno v červnu bude následovat United Airlines v rozdělení, aby pro novou generaci letadel od společnosti Airbus a Boeing.

Letadlo, aby zaručuje podnikání pro britský Rolls-Royce, aby energie pro A350-900, pro které to dělá pouze motory v současné době v nabídce. Ale průmysl zdroje říkají, že soupeř General Electric je průkopníkem pro napájení Boeing 787s, pro které soupeří s Rolls. title="Air France traditionally buys long-range engines from GE.">Air France tradičně kupuje dlouhého doletu motory GE.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz