Letiště Tokyo Narita Airport (NRT)

Poloha

Letiště je umístěno asi 68 km západně od Tokia.

Spojení

Vzhledem k velké vzdálenosti letiště od centra města, zabere cesta dost času. K přepravě je možné použít vlak, kterým cesta do Tokia trvá asi hodinu a 20 minut. Vlakem se lze dostat i na letiště Haneda a také do dalších destinací. Dalším způsobem je letištní autobus, který rozváží do Haneda Airport, Tokyo Station, Shinjuku Station a do Tokijských hotelů a dalších měst Sendai, Utsunomiya a Omiya. K dispozici jsou samozřejmě taxíky.

Služby

Na letišti je možné krátkodobé i dlouhodobé parkování. Parkoviště 1 je před Terminálem 1 a nabízí 1 000 parkovacích míst, zatímco Parkoviště 2 s kapacitou 1 000 míst se nachází u Terminálu 2.

Půjčovny automobilů

provozují společnosti Toyota, Nissan, Nippon, Matsuda Japaren.

Terminály jsou vybaveny bankou, bankomaty, směnárnou a poštou, připojením k internetu, půjčovnou mobilních telefonů, faxem a kopírkou. Nechybí tu ani výběr japonských restaurací, barů i bufetů, obchodů včetně duty-free. Dále zde nalezneme úschovu zavazadel, oddělení ztrát a nálezů, zdravotní kliniku, zubaře, dětský koutek na hraní i sprchy. Na letišti není žádný hotel.

Pro rezervaci auta využijte naše speciální ceny zde

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz