Letiště Kuala Lumpur International Airport (KUL)

Poloha

Letiště Kuala Lumpur International Airport se nachází 55 km jižně od Kuala Lumpur.

Spojení

Z letiště je možné se dostat několika způsoby. Nejrychlejším způsobem je tzv. KLIA Ekspres vlak, který jezdí z letiště 3 až 4 krát za hodinu. Cesta do stanici KL Sentral (odkud jezdí nadzemní metro Putra Line do všech oblastí centra) trvá 28 minut a stojí 35 RM (cca 230 Kč). Nechcete-li vydat zbytečně moc peněz a nevadí-li Vám čekání o půlhodinu déle než v nejrychlejší variantě, zvolte jiný druh vlaku, tzv. KLIA Transit.

Další variantou je cesta autobusem (Airport Coach), stojí asi 20 RM a zaveze Vás na autobusové nádraží Hentian Duta nedaleko centra KL. Během dne pak můžete zdarma pokračovat mikrobusem až k hotelu, který jste si vybrali, je-li v centru. Poslední dobrou variantou je letištní taxík za cca 60 RM. Vyplatí se ve 3 až 4 osobách.

Služby

Nedaleko terminálu je k dispozici krátkodobé parkování na krytém i nekrytém parkovišti. Na letišti dále naleznete banku, poštu, bankomaty i směnárnu, několik restaurací, barů, lahůdky, bufety i kavárnu, obchody včetně duty-free. Nechybí samozřejmě asi úschova zavazadel, dětský koutek na hraní, fitness centrum nebo lékárna.

Půjčovny automobilů

Na letišti provozuje několik společností jako jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Payless, Royal Rent A Car a Thrifty a dále několik lokálních.

Pro rychlou rezervaci auta využijte naše speciální ceny zde

Na letišti Kuala Lumpur se nacházejí tyto hotely

Wyndham Airport Hotel
Dusit International Airport Hotel

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz