Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Mezinárodní letiště Toronto Pearson International Airport je největší letiště v Kanadě. Letiště je situováno 27 km severozápadně od Toronta.

Spojení

Nejpohodlnější je doprava letadlem, ve městě je mezinárodní letiště Pearson International Airport . Je od centra města docela vzdálené, cca tři čtvrtě hodiny, ale pokud jsou zácpy, cesta se může nepříjemně protáhnout až na dvě hodiny.

Pokud nemáte domluvený odvoz z letiště, můžete využít některé ze společností městské dopravy, která vás přímo z letiště, z obou terminálů dopraví do centra (zastavuje u pár známých hotelů). Jezdí zhruba každých dvacet minut a jízdné se pohybuje od tří do dvaceti kanadských dolarů, to záleží na tom, jakou společnost si vyberete. Pokud dáváte přednost pohodlí, vezměte si taxíka, jízdné vás vyjde na čtyřicet až sedmdesát dolarů.

Druhé městské letiště (Toronto City Centre Airport (YTZ)) je menší a přijímá lety z měst kanadských a amerických. Odsud jezdí kyvadlový autobus na nádraží úplně zdarma.

Pokud se do Toronta přepravujete z jiného kanadského města, můžete kromě letadla využít také autobus (Greyhound) nebo vlak (VIA Rail). Nádraží se nachází přímo na zastávce metra Union Station. Autobusové pak v blízkosti metra Dundas Station.

Služby

Letiště je vybaveno několika parkovišti, které nabízejí krátkodobé i dlouhodobé parkování. Na letišti dále najdete banku, směnárnu, bankomaty, poštu, půjčovnu mobilních telefonů. Samozřejmě jsou dostupné restaurace, bary a kavárny, steak housy, pekárna.Na letišti je i mnoho obchodů včetně duty-free. K dispozici je úschova zavazadel, zdravotnická služba.

Půjčovny automobilů

Provozují na letišti společnosti: Avis, Budget, Europcar, Hertz, Imperial, National, a jsou umístěné ve vícepatrovém parkovišti naproti terminálu.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Na letišti Toronto Pearson se nacházejí tyto hotely

Airport Sun InterContinental Hotel
Melrose Arch
Radisson Blu Hotel
Holiday Inn

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz