Brussels International Airport (BRU)

Poloha

Letiště Brussels International Airport se nachází asi 13 km od centra města severozápadním směrem. Vzhledem ke své poloze blízko města Zaventem je občas také nazýváno Zaventem Airport.

Spojení

Doprava do centra je možná pomocí vlakového spojení díky speciálnímu vlaku Airport City Express, který jezdí z letiště do třech hlavních vlakových stanic v centru Bruselu a také do dalších belgických měst. Do centra Bruselu je možné se dostat i pomocí autobusu, jenž jezdí také přímo k hlavním institucím umístěným v centru. Na bruselské letiště létá asi 60 leteckých společností, mezi nimi na pravidelných linkách do Prahy také ČSA a SkyEurope. Blízko příletové haly je také stanoviště taxi, cesta do Bruselu trvá přibližně 30 minut a stojí kolem EUR 30.

Služby

Letiště je vybaveno bankomaty, směnárnami, poštou, duty free obchody, půjčovnou aut, kavárnami a restauracemi, obchodním centem s internetovým připojením, vlakovými informacemi, cestovními agenturami a skříňkami na zavazadla. Je zde také půjčovna mobilních telefonů.

Parkování

jsou k dispozici krátkodobá i dlouhodobá parkovací stání jsou k dispozici v kteroukoli denní dobu.

Půjčovny automobilů

Na letišti provozuje několik společností jako jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Payless, Royal Rent A Car a Thrifty a dále několik lokálních.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Na letišti Brusel se nacházejí tyto hotely

Wyndham Brussels Airport Hotel
Brussels International Airport Hotel

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz