Letiště Auckland International Airport (AKL)

Poloha

Letiště Auckland International Airport se nachází 25 km na jihu Auckland. Toto letiště je centrem letů na Novém Zélandu.

Spojení

Autobusem trvá cesta do centra kolem 30ti minut. Dalším způsobem dopravy je AirBus, který jezdí každých 20 minut, jízdné stojí 12NZD nebo Shuttle neboli mini taxi, který má pevně stanovenou taxu 18 NZD za osobu. Pokud Vás cestuje více na stejné místo, máte slevu. Výhodou je, že Vás odveze přímo na adresu. Poslední možností je taxi, kde jízdné stojí kolem 50 NZD . Tip ? Pokud se budete na letiště vracet, kupte si zpáteční jízdenku u řidiče AirBusu a ušetříte. Pokud čekáte na místní let musíte se dostat na druhý terminál. Zde je možné využít bezplatného autobusu, který oba terminály spojuje.

Služby

Letiště v Aucklandu je významnou vstupní branou pro lety do všech pacifických států a na toto letiště směřují téměř všechny letecké společnosti působící v této oblasti.

Půjčovny automobilů

Na letišti provozuje několik společností jako jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Payless, Royal Rent A Car a Thrifty a dále několik lokálních.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Na letišti Auckland se nacházejí tyto hotely

Airport Sun InterContinental Hotel
Melrose Arch
Radisson Blu Hotel
Holiday Inn

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz