V Chicagu se nachází 2 velká letiště. O´Hare Airport, zajišťuje Chicagu výborné letecké spojení a zároveň je druhým největším letištěm na světě. Další menší Midway Airport je od centra Chicaga vzdáleno asi 20 kilometrů jihozápadně.

Poloha

Letiště je umístěné asi 29 kilometrů severozápadně od Chicaga.

Spojení

K cestě do centra Chicaga lze využít dráhu, autobus nebo taxi. Stanice Chicago Transit Authority (CTA) je umístěná v Terminálech 1, 2 a 3 a lze se jí dostat až do centra Chicaga. Dalším způsobem je vlak Metra North Central, který obsluhuje destinace okolo Michiganského jezera a severní část země.

Autobus Continental Airport Express Vás odveze také do centra a na sever nebo na Midway Airport. Dále jsou k dispozici autobusy, které směřují do blízkých hotelů. Stanoviště taxi služby najdete u příletové haly každého terminálu. Cesta taxíkem do cetra Chicaga trvá 30 ? 40 minut.

Služby

Na letišti je k dispozici hlídané, hodinové, denní i dlouhodobější parkování ve vícepatrové garáži nebo na nekrytém parkovišti. K výbavě letiště dále patří banka, bankomaty, směnárny, pošta i přístup k internetu. Je tu mnoho restaurací, barů bufetů i kaváren. Nechybí ani obchody včetně duty-free, oddělení ztrát a nálezů, zdravotnické centrum nebo hrací koutek pro děti.

Půjčovna aut

Službu na letišti poskytují společnosti Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National.

Na letišti Chicago O´Hare se nacházejí tyto hotely

Airport Sun InterContinental Hotel
Melrose Arch
Radisson Blu Hotel
Holiday Inn

Online rezervace


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz