Letiště Norimberk

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště Norimberk se nachází 160 km od českých hranic a 7 km na sever od centra Norimberku. Dopravní dostupnost zdejšího letiště je tudíž pro české zákazníky velmi dobrá. Norimberské letiště bylo otevřeno v roce 1995. Letiště má v současné době kapacitu 4 miliony cestujících za rok. Německé CK využívají odlety z Norimberku hlavně pro střední a kratší trasy.

Při cestě od Rozvadova budete k Norimberku přijíždět po dálnici A6. Na dálniční křižovatce Kreuz Altdorf sjedete na dálnici A6 ve směru Berlín a budete pokračovat asi 17 km. Na křižovatce Nürnberg-Nord odbočíte na silnici B2 a budete následovat silniční ukazatele.

Pokud budete přijíždět ze směru Regensburg/Passau pojedete po dálnici A3. Sjedete na křižovatce Nürnberg-Nord na silnici B2 a budete následovat silniční ukazatele.

Jestliže pojedete ze směru Bayreuth budete přijíždět po dálnici A9. Na sjezdu Kreuz Nürnberg se dáte na dálnici A3, směr Würzburg. U sjezdu Nürnberg-Nord potom odbočíte na silnici B2 a následně se již budete řídit silničními ukazateli.

Vlaky jedoucí z České republiky zastavují v Norimberku na hlavním nádraží (Hauptbahnhof). U přímých vlakových spojů z České republiky je možné využít speciální tarif NürnbergSpezial. Cena zpáteční jízdenky z Prahy je pak 1260 Kč.

V bezprostřední blízkosti letiště se nachází parkovací plochy P7, P12 a P31. Dále jsou zde krytá parkoviště P2 a P3. Nejvýhodnější ceny naleznete na nekrytých parkovištích P7, P12 a P31. P Tato parkoviště nelze rezervovat předem a platí se až na místě

Služby

Letiště poskytuje několik parkovišť pro dlouhodobé i krátkodobé parkování. K vybavení patří směnárna, banka, bankomaty a wifi připojení k internetu. je zde také výběr restaurací, kaváren a fastfoodu. Nalezneme tu také řadu obchodů včetne duty free.

Půjčovny automobilů

Na letišti provozuje několik společností: Hertz, Budget, Alamo, Europecar

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

V areálu letiště se nachází hotely

Hotel Alpha
Acom Hotel
Movenpick Hotel

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz