Letiště Hong Kong International Airport (HKG)

Poloha

Letiště se nachází cca 30 kilometrů severozápadně od Hongkongu.

Spojení

Z letiště zajišťuje dopravu vlak Airport Express, jezdící v 12-ti minutovém intervalu od 6h do 1 hodin na nádraží v Hongkongu. Cesta trvá asi 30 minut. Vlak míří i do stanice Kowloon za 95 HKD. Do některých hotelů můžete dále pokračovat zdarma autobusem Airport Express Shuttle. Pohodlné je využít autobusy HotelLink Shuttle, platí se 130 HKD. Jsou pomalejší než Airport Express, ale dovezou vás před dveře. V Hongkongu je nejrychlejší metro, ceny jsou od 4 do 26 HKD a jezdí od 6:00 do 1:00 hodin. Městské autobusy mají několik linek a ceny se pohybují od 1 do 45 HKD podle vzdálenosti. Většinou jsou k dispozici od 6:00 do 24:00 hod. Pestrobarevné minibusy pro 16 osob jezdí na červené lince, cena je podle vzdálenosti a denní doby, a také na zelené lince, kde jsou pevné ceny. Nejrychlejší autobus ve městě je Airbus. Jezdí každých 15 minut a stojí v rozpětí 14 do 48 HKD.

Trajekty Star Ferry pluje mezi přístavem Victoria a Tsim Sha Tsui každých 10 minut. V provozu je od 6:30 do 23:30 a cena je od 1,70 HKD. Řada trajektů spojuje Hongkong s dalšími ostrovy. Využít lze taxi s taxametrem a s klimatizací. Fixní nástupní cena je 15 HKD, což je cena za první dva km, dále pak stojí 7 HKD každý další km. Všechny taxíky jezdí i na letiště.

Služby

Je zde jedno podzemní a tři nekryté parkoviště. Umožňují dlouhodobé i krátkodobé parkování. Prvních 30 minut parkování je zdarma. Na letišti je možné si zapůjčit automobil. Je lepší, když si vypůjčíte i řidiče, od společností ? Intercontinental Hire Cars a Parklane Limousine Service. K vybavení dále patří banky, směnárna, pošta, bankomaty, asi 150 restaurací, barů a kaváren, obchody včetně duty-free, úschova a balení zavazadel, zdravotnické centrum, lékárna, koutek pro děti a masážní centrum.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Na letišti Hong Kong se nacházejí tyto hotely

Airport Sun InterContinental Hotel
Melrose Arch
Radisson Blu Hotel
Holiday Inn

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz