Postaráme se o cestovní politiku Vaší firmy

Co potřebuje Vaše společnost, minimalizujte své náklady cestujte efektivně

Změříme rozsah a efektivitu využívaných služeb na základě Vašich údajů a podkladů. Navrhneme změny a doporučení pro vaší cestovní politiku, která obsahuje pro všechny typy služby, vše při dodržovaní firemních pravidel a  procedur.

Služební cesta

Zůstává se zákazníkem v kontaktu pro zajištění bezchybné spolupráce. Na pravidelných schůzkách probíhá zhodnocení vzájemné spolupráce a kvality poskytovaných služeb. Jsme  zákazníkovi nápomoceni při vyhodnocování cestovních nákladů, projednání nových možností a předložíme zvýhodněné nabídky.Zároveň zákazníka informujeme o nových trendech v oblasti firemního cestování.

Vyhodnocení

V rámci servisu managementu služebních cest provádíme monitoring, analýzu a reporting všech cestovních aktivit v rámci firmy. Výstupem jsou  statistiky, a  přehledné reporty obsahující sledovaná kriteria.

Zašlete nám svůj požadavek zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz