Letiště Johannesburg

Tambo International Airport (JNB)

Letiště se nachází 24 kilometrů východně od Johannesburgu.

Spojení

Z letiště je možné se dostat pomocí autobusu nebo taxíku. Magic Bus Airport Transfers zajišťuje bus na trase letiště ? centrum Johannesburg a zpět. Stanoviště taxi služby naleznete u parkoviště.

Služby

Letiště je vybaveno několika parkovišti, které nabízejí krátkodobé i dlouhodobé parkování. Na letišti dále najdete banku, směnárnu, bankomaty, poštu, půjčovnu mobilních telefonů. Samozřejmě jsou dostupné restaurace, bary a kavárny, steak housy, pekárna.Na letišti je i mnoho obchodů včetně duty-free. K dispozici je úschova zavazadel, zdravotnická služba.

Půjčovnu automobilu

Provozují na letišti společnosti - Avis, Budget, Europcar, Hertz, Imperial, National, Sizwe a Tempest a jsou umístěné ve vícepatrovém parkovišti naproti domestic terminálu.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Na letišti Johannesburg se nacházejí tyto hotely

Airport Sun InterContinental Hotel
Melrose Arch
Radisson Blu Hotel
Holiday Inn

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz