Hostely ve světě

Hostelů najdete v Londýně velmi mnoho. Nejlevnější ceny ubytování začínají již od 7 EUR /osoba/noc Ve většině případů je taková cena nabízena pouze ve velkých, turisticky atraktivních městech, kde je velká konkurence. Je však nutno očekávat, že levné ubytování má někdy i své stinné stránky a ne vždy jsou pokoje luxusní. Většinou se spí v místnostech pro více osob. V menších městech se cena zvyšuje, obzvláště. Pokud budete cestovat v hlavní sezóně, pak je vhodné si dopředu takovéto ubytování rezervovat, jelikož především do Londýna jezdí velké množství mladých lidí, kteří obsazují hostely ve velkém. Ve velkých městech bývá problém s velkou vzdáleností levného ubytování od centra a tudíž drahé dopravy, která zde není nezanedbatelná. Proto si dopředu zjistěte přesnou polohu daného hostelu, aby Vás doprava s ubytováním poté nevyšla na více než ubytování v blízkém centru.

Váš hostel si zarezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz