Letiště Bangkok

Suvarnabhumi International Airport (BKK)

V Bangkoku jsou dvě letiště: Don Muang a Suvarnabhumi. Don Muang je od roku 2007 určeno pro domácí lety, a je vzdáleno asi 24 kilometrů severně od Bangkoku. Hlavním letištěm je Suvarnabhumi ve východní části Bangkoku.

Poloha

Letiště se nachází přibližně 30 kilometrů západně od Bangkoku.

Spojení

V roce 2008 byla dokončena vysokorychlostní dráha z letiště do centra města. Cestující díky dráze budou ve městě za pouhých 15 minut. Veřejný autobus směřuje do Bangkoku a jeho okolí. Číslo 549 jede do Minburi, 550 do Happy Landu, 551 do Victory Monument, 552 On Nut BTS, 553 Samut Prakan, a 554 na letišti Don Muang. Autobus Airport Express rozváží cestující z letiště do hotelů v Bangkoku. Stanoviště taxi je v Centru přepravy nedaleko terminálu, odkud jezdí i autobusy. Cesta taxíkem a autobusem Vám zabere asi 50 minut.

Služby

Letiště je vybaveno směnárnou, bankomaty, telefony, wifi, restauracemi i bary. Zdejší obchody nabízejí široký výběr výrobků od oblečení po květiny a duty-free. Nechybí ani úschova zavazadel, oddělení ztrát a nálezů a další služby, jako jsou thajské masáže nebo přepychové lázně.

Zapůjčení automobilů:

Půjčovny vozů představují firmy Alamo, Avis, Europcar, Hertz a Sixt. Půjčení auta se nedoporučuje těm, kteří míří do centra Bangkoku vzhledem k problémům s parkováním.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Na letišti Bangkok se nacházejí tyto hotely

Best Western Premier Amaranth Suvarnabhumi Airport Hotel
Novotel Bangna
Novotel Suvarnabhumi Airport Hotel
Royal Princess Srinakarin Hotel

Pro knihování hotelů využijte naše speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz