Letiště New York

Letiště New York - John F. Kennedy (JFK)

Letiště New York je jedno z nejvýznamnějších letišt v zemi Spojené státy americké. Letiště je s oblibou využíváno cestujícími letícími do města New York. Toto letiště je oblíbené také pro krátké pobyty ve městě. Označení JFK se používá jako zkratka pro název letiště. Letiště má 9 terminálů. Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho je letiště, jehož název pochází od jména amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Nachází se v jihovýchodní části New Yorku v Queensu (USA). Od centra nejznámější městské části New Yorku, Manhattan je vzdáleno asi 19 km. JFK řídí Port Authority of New York and New Jersey, který řídí rovněž další čtyři blízká letiště a to Newark-Liberty, LaGuardia,Stewart International Airport a Teterboro. Je zde hlavní hub pro leteckou společnost JetBlue Airways a hlavní mezinárodní brána pro Delta Air Lines and American Airlines. Delta patří společně s ČSA do Sky Teamu. V roce 2009 JFK prošlo 60 000 mezinárodních cestujících denně. Nejvíce mezinárodních spojů míří do Londýna, Paříže, Frankfurtu a Tokia. V roce 2009 se letiště postaralo o 60 mil. cestujících, Newark Liberty o 39,2 mil. LaGuardia o 27,mil. což je přibližně 140 mil cestujících, kteří použili jedno s New Yorských letišť.má devět terminálů. Každá z leteckých společností má svůj stálý terminál, ze kterého je odbavována.

Půjčovna aut

Zajišťují společnosti Hertz, Avis, Budget, Alamo, Budget,Thrifty a National Car Rentals a další.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Parkování

Short-Term (Daily) Parking: Green, Blue, Yellow, Orange and Red Parking
The Long-Term Parking Lot se nachází na Lefferts Blvd.,

Na letišti New York se nacházejí tyto hotely

Best Western JFK Airport,Comfort Inn JFK Airport,Courtyard by Marriott JFK Airport,Hilton Garden Inn,Holiday Inn JFK Airport
Howard Johnson Express Inn at JFK Airport,Sheraton JFK Airport Hotel

Hotely rezervujte za speciální ceny zde

Taxíky New York City's yellow cabs

Hromadná doprava z/na letiště : AirTrain,NYC subway, NYCTransit Bus Service, New York Airport Express Service Bus


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz