Pohodlí, luxus a kvalita je v hoteliérství posuzována pomocí hvězdiček. Počet hvězdiček nám tak při výběru ubytovani napoví, jak krásný pokoj nás v dané lokalitě čeká, takže pokud máte dostatek peněz, je možné prožít dovolenou opravdu pohádkově.

Hnízdem nejluxusnějších a nejdražších hotelů světa jsou Arabské Emiráty, kde takových skvostů nalezneme hned několik.

Za nejluxusnější hotel na světě je považován hotel Burj Al Arab (Věž Arabů) ve Spojených Arabských Emirátech v Dubaji. Tento hotel je zapsaný v Guinessově knize rekordů a sám pro sebe si vytvořil vlastní kategorii First Class De Luxe a je označován jako jediný hotel na světě se sedmi hvězdičkami. Hotel ve tvaru plachty o výšce 321 m je možné spatřit i z letadla a donedávna se pyšnil titulem ?nejvyšší hotel světa? (hotel Rotana Rose Tower s 333 metry). Hotel svým klientům nabízí 202 superluxusních apartmá s přepychovým výhledem na nejkrásnější pláž města, každé patro má svou recepci, ve osmadvacátém patře je heliport připomínající část kosmické lodi Enterprise ze seriálu Startrek. Samozřejmostí jsou pozlacená zábradlí, barevná fontána, obrovské vířivé vany , luxusní nábytek a nejmodernější vybavení. Jen pro zajímavost ? ceny pokojů jsou od $1000/noc do $15000/noc, královské apartmá stojí $28000/noc.

Na stejné místo v žebříčku jako je Burj Al Arab bych umístila i Emirates Palace. Hotel se taktéž pyšní sedmi hvězdičkami, které naznačují maximální luxus. Stavba tohoto kilometr dlouhého objektu přišla na 44 mld. korun. Emirates Palace je skutečným palácem prolamujícím myslitelné hranice jedinečnosti. Na jednoho hosta je zde vyhraněno pět členů personálu připravených splnit hostovo každé přání. V Emirates Palace se nachází 302 pokojů třídy Luxusy (čalounění je ze zlatého a krémového hedvábí, zvýrazněné medovým, dřevěným obložením a mramorovými podlahami s výhledem na pláž), 40 apartmánů Khaleej a 16 apartmánů Palace (obří plazmové obrazovky ve všech místnostech, stěny zdobené zlatem a stříbrem, svítidla posetá tisíci dokonale broušených křišťálů Swarovski a Daum, každá ze tří ložnic, v nejjemnějším saténu a hedvábí, má vlastní koupelnu

s jacuzzi a dešťovou sprchou). Jedna noc v tomto skvostu Vás přijde na neuvěřitelných dvě stě tisíc korun.

Mezi další světové hotely patří Fairmont Hotel, Hotel Ritz v Tokiu, Plaza Hotel, Atlantis Hotel Bahamy, Regent Beverly Wilshire a jiné.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz