Po dvou letech končí projekt ČSA Click4Sky. Aerolinky oznámili konec zastavení projektu od úterý 1.12.2009. Před týdnem, ale informovala společnost zajištující inzertní plochy pro Click4Sky ukončení jejich kampaní k tomuto datumu. Click4Sky prodávali zpáteční letenky za jednotnou cenu a byli hlavně konkurencí nízkonákladových leteckých společností. Jednou z priorit bylo obsazení volných přepravních kapacit ČSA.

Co bude se serverem Click4Sky.com? Dle informací aerolinek tento web i nadále zůstane v provozu, bude na něm už pouze nabídka nejlevnějších tarifů ČSA ne letenek Click4Sky. Z tohoto důvodu se již na palubu letadel ČSA nedostanete za garantovanou cenu 2 780,- Kč. Cestující, kteří vlastní letenku a ještě neletěli, žádnou změnu nepocítí. Jejich letenky jsou platné!


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz