Letiště Fiumicino (FCO)

Poloha:

Letiště se nachází 30km JZ od města.

Doprava mezi terminály

Vzdálenost mezi domácím a mezinárodním terminálem lze ujít za cca 5minut .

Doprava

Vlak vyjíždí kousek od letiště skoro každých 30 minut do stanice Termini Station, která se nachází v centru Říma (cesta trvá 30 minut a jízdné stojí kolem EUR 10) a dále každých 15minut do stanice Tiburtina Station (cesta zabere 40 minut). V nočních hodinách (kdy není vlakové spojení) jezdí mezi Fiumicinem a Tiburtina Station autobus. K dispozici jsou také taxíky a do centra by měli stát kolem ? 25. Předtím, než opustíte letiště, se přesvědčete, že taxametr funguje, a pokud ne, domluvte si jízdné předem. Cesta do centra bude v tomto případě trvat 40 až 60 minut.

Půjčovna aut

Tuto službu nabízí společnosti Avis, Budget, Europcar a Sixt.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Služby letiště

Zahrnuje úschovnu zavazadel, obchodní služby, zařízení první pomoci a zařízení pro invalidní osoby, banky, směnárnu, bankomaty, bary, duty-free obchody, restaurace a informace pro turisty.

Na letišti Řím se nacházejí tyto hotely

Hilton Rome Airport Hotel

Hotely rezervujte za speciální ceny zde


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz