Letiště Istanbul

Letiště Ataturk International (IST)

Poloha

Letiště je situováno 23 km západně od Istanbulu.

Doprava

Istanbuským metrem se dostanete z letiště do centra města poměrně snadno a rychle. Nastoupíte na stanici metra Zeytinburnu a přestoupíte na tramvaj abyste se dostali na Eminonu trajekt nebo autobusové přístavní doky. Z letiště se autobusem můžete dostat až na náměstí Taksim. K dispozici jsou i taxíky.

Půjčovna aut

Mezi společnosti nabízející tuto službu patří Avis, Budget, Hertz, National a Sixt.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Služby

Na letišti se nacházejí banky, bankomaty, směnárny. Zařízení pro invalidní osoby je dobré, ale je nutno se domluvit na specifických požadavcích s leteckou společností předem. Mezi další vybavenost letiště patří informace pro turisty, rezervace hotelů, bary, restaurace, duty-free obchody, konferenční centrum, pošta, 24-hodinová úschovna zavazadel a první pomoc. Turkish Airlines a British Airways mají své vlastní haly, hala Millennium slouží pro cestující v první a business třídě ostatních leteckých společností které operují pravidelné lety.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz