Letiště Moskva

Sheremetyevo International Airport (SVO)

Poloha

Letiště se nachází 26 km SZ od Moskvy.

Doprava

Stanoviště taxi služby se nachází před oběma terminály. Je potřeba domluvit si výši jízdného předem a nemělo by překročit USD 35. Další možností je využít zvláštní autobusové přepravy, která funguje mezi Sheremetyevo 1 a 2 k blízkým stanicím metra, z nichž se již snadno dostanete do centra.

Doprava mezi terminály

Většina mezinárodních letů se odbavuje na Sheremetyevo 2. Sheremetyevo 1, které je o asi 24 km dále, nabízí zejména tuzemské lety. Mezi terminály fungují autobusy hromadné dopravy a express autobusy, taxíky a letištní kyvadlové linky.

Půjčení auta

Mezi společnosti nabízející tuto službu patří Avis, Hertz, National a Budget.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Služby

Letiště v Moskvě je neosobní, pochmurné ,což způsobuje, že se lidé chtějí vyhnout delšímu pobytu na tomto místě. Personál letiště je pomalejší a fronty na kontrolu pasů a odbavení jsou někdy dlouhé. Jakmile si je ovšem odbudete, zjistíte, že vybavenost letiště je jinak dobrá. Nechybí zde směnárny, restaurace, bary, duty-free obchody a ani pošta. Zařízení pro invalidní osoby je omezené, ale je možné domluvit předem přepravu kolečkového křesla z letadla do budovy terminálu. V terminálu 2 jsou bankomaty a úschovna zavazadel.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz