Letiště Barajas (MAD)

Doprava

Z letiště se můžete dostat jak autobusam, tak metrem nebo i taxíkem. Autobusem se dostanete na "Plaza de Colon", který odjíždí od příletové haly každých 15 minut. Na metro se dostanete z terminálu 2. Vlaky jezdí každý den mezi 6h a 1:15h mezi letištěm a dalšími stanicemi v hlavním městě. Můžete použít i taxi služby. Cesta do centra zabere kolem 30 minut. Doprava mezi terminály: Pohyblivé schody spojují všechny 3 letištní terminály.

Půjčení auta

Tuto službu poskytují společnosti Alamo, Budget, Europcar, Hertz a National.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Služby

Na letišti jsou banky, směnárny, bankomaty a celá řada obchodů, restaurací a barů. Zařízení pro invalidní osoby je dobré; lidé se specifickými požadavky by měli kontaktovat svoji leteckou společnost či cestovní agenturu předem.

Parkování

Na letišti je umožněno krátkodobé i dlouhodobé parkování.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz