Ryanair je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Dublinu. V roce 2008 byl Ryanair V počtu přepravených cestujících největším leteckým dopravcem v Evropě,celém světě zaujal dokonce šestou pozici. Společnost provozuje flotilu 310 letadel Boeing 737-800. Celkem provozuje více než 1100 linek mezi 162 letišti v 24 zemích EU, Norsku, Chorvatsku a Maroku.

 

Hlavním a domácím letištěm aerolinií je Dublin v Irsku. Největším letištěm, kde Ryanair působí, je letiště Londýn Stansted. Ryanair má svá letadla rozmístěná v 47 evropských základnách (Alghero, Alicante, Barcelona, Bari, Birmingham, Bologna, Bournemouth, Brémy, Brindisi, Bristol, Brno, Brusel-Charleroi, Cagliari, Cork, Dublin, Düsseldorf-Weeze, East Midlands, Edinburgh, Faro, Frankfurt-Hahn, Girona, Glasgow-Prestwick, Gran Canaria, Kaunas, Kerry, Lanzarote, Leeds-Bradford, Liverpool, Londýn-Luton, Londýn-Stansted, Madrid, Málaga, Malta, Milán-Bergamo, Oslo-Rygge, Pescara, Pisa, Porto, Reus, Řím-Ciampino, Sevilla, Shannon, Stockholm-Skavsta, Tenerife South, Trapani,Valencie).

Mezi letišti kde Ryanair operuje je i Česká republika – od roku 2005 Ryanair provozuje přímou linku mezi Brnem a Londýnem. Od listopadu 2007 Ryanair patří i Praha - Dublinu mezi pravidelnou linkou, později přibyla i spojení z Prahy do Frankfurtu-Hahnu v Německu, severoanglického Birminghamu a švédského Stockholmu (letiště Skavsta).Od zimy 2010 zahájila provoz nová linka Brno – Milán letiště Bergamo. Aktuálné provozuje Ryanair linky z Prahy do Dublinu, Londýna, Brém a Bruselu. Z Brna a Ostravy létá Ryanair pouze do Londýna.

Nyní můžete rezervovat letenky Ryanairu přímo na www.fly4less.cz

 


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz