EasyJet je  nízkonákladovým leteckým dopravcem z Velké Británie, který má sídlo na letišti Luton a Gatwick. Společnost byla založena v březnu 1995 Steliosem Haji-Ioannou, britským bysnysmanem řecko původu. V České republice easyJet provozuje pravidelné linky  pouze na pražském ruzyňském letišti. EasyJet do Prahy poprvé zavedl linku z Bristolu dne 31.3.2002. Ještě starší je linka z Londýna-Stanstedu - ta zahájila provoz již 23. září 1999, avšak pod hlavičkou GB Airways; do sítě easyJetu byla začleněna na jaře 2003 a v provozu je dodnes. Dnes můžeme letět s letadly easyJetu na linkách do Londýna-Gatwicku, Doncasteru, Milána-Malpensy, Paříže (Charles de Gaulle), Amsterdamu a Lyonu. Linky do East Midlands, Newcastlu, Dortmundu, Basileje, Ženevy.Na fly4less.cz můžete rezervovat letenky easyjet online.

 

 


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz