Letiště Vídeň

Doprava na letiště Vídeň

Doprava autem

Nejlepší způsob jak se autem dostanete z letiště do Vídně je po letištní dálnici A4. Tato dálnice se také napojuje na dálnici A2 směrem na jih (Graz, Klagenfurth) a na dálnici A1 směřující na západ (Linec, Salzburg).

Na letišti lze pouze zastavit na speciálně vyznačených místech u odletové haly na dobu nezbytně nutnou k nastoupení nebo vystoupení přepravovaných osob nebo k naložení či vyložení zavazadel. Prosíme, abyste neustále toto pravidlo dodržovali.

Cestování do města/na letiště městskou hromadnou dopravou

Letištní vlak (CAT)

Od 14. prosince 2003 je Vaše cesta do centra Vídně nebo z Vídně na mezinárodní letiště obzvlášť pohodlná. Rychlovlak, který spojuje centrum města s mezinárodním letištěm urazí vzdálenost mezi nádražím Wien-Mitte a letištěm za pouhých 16 minut. Jezdí 2x za hodinu.

Největší výhodou tohoto způsobu cestování je fakt, že se nyní můžete odbavit ještě před tím, než nastoupíte ve městě do vlaku. Zároveň můžete provést rezervaci a vyzvednout si Vaše letenky (pokud jste si je rezervovali přímo u Austrian Airlines).

Doprava autobusem

Z vlakových stanic Vienna Westbahnhof, Vienna Südbahnhof a z Vienna International Center na vídeňské mezinárodní letiště. Jízdní řád je ve formátu pdf.

Pokud máte nějaké dotazy, zavolejte na číslo +43-1-7007-32300.

Pro knihování auta využijte naše speciální ceny zde

Parkování - letiště Vídeň

Pro cestující a ostatní uživatele vídeňského letiště jsou k dispozici následující parkovací plochy, které jsou s letištními budovami propojeny speciálně označenými chodníky:

  • 3 parkoviště pro krátkodobé stání (K1, K2, K3)
  • 3 vícepodlažní parkovací garáže (1, 3, 4), a
  • 1 parkoviště (C).

Platba se provádí před vyzvednutím Vašeho auto jedním z následujících způsobů:

  • platební kartou
  • rakouskými šeky, nebo
  • v hotovosti.

u jednoho z platebních automatů v budově letištního terminálu, nebo v kanceláří na parkovišti číslo 4.

Po zaplacení dostanete výjezdní lístek. Tento lístek je automaticky načten u závory a umožňuje Vám výjezd z parkoviště do 20 minut po zaplacení.

Na vídeňském letišti je pro úhradu parkovného rovněž možno použít platební karty (American Express, Diners Club, Mastercard/Eurocard a Visa) nebo rakouské šeky. V tomto případě s platí přímo u výjezdních závor.

Pro pobyty delší než jeden týden má vídeňské letiště uzavřenu smlouvu s cestovními kancelářemi, které zajišťují nákup parkovacích lístků pro parkoviště C a vícepodlažní parkoviště. Pokud chcete získat nevýhodnější možnost parkování, použijte interaktivní kalkulačku pro výpočet parkovného nebo se obraťte na naše zaměstnance na vídeňském letišti.

Flughafen Wien
A-1300 Wien Flughafen - Postfach 1
Phone: (+43) 1-7007-0


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz