Nejčistší a nejhezčí pláže v Evropě 2015 - Kde jsou?

Už to nebude dlouho trvat, a začnete balit kufry, rovnou na letiště a jet pryč užít si letního sluníčka a zaslouženou dovolenou, na dokonalé zlaté písečné pláži, až se zase osvěžíte v azurovém moře někde u nás v Evropě,

Zní to idylicky, ale předtím, než si ponořit prsty do vody počkejte chvíli ...

Voda může vypadat křišťálově čistá a příjemná, ale může i tam číhat nebezpečí z malých částeček neošetřených odpadních vod, průmyslových chemikálií atd. My vám přinášíme ty nejlepší pláže evropy dle evropské organizace Blue Flag neboli Modrá vlajka

Již téměř dvě desetiletí organizace Modrá vlajka ve spojení s Evropskou agenturou pro životní prostředí sleduje jakosti vod ke koupání v Evropě, které vám pomohou se rozhodnout, kde jsou nejlepší místa pro dovolenou na pláži,a kdy jste vy a vaše rodina v bezpečí.

Ocenění pro jakost vody v roce 2014 byla právě oznámena a oni jsou pravděpodobně bude mít velký vliv na rozhodování rodinnou dovolenou, protože málokdo bude chtít jet na dovolenou na pláži, kde je nebezpečné plavat v moři.

Nejlepší pláže to je Kypr

Na začátek seznamu s 100% čistou a nezávadnou vodou je ostrov Kypr ten má doslovas požehnání a překvapuje s krásnými plážemi a celoročním sluncem. Zárovň zlepšili vybavení zařízení na mnoha plážích na ostrově, a zároveň odstranili zařízení ,které může poškodit životní prostředí a máte rázem ideální destinací pro letní dovolenou.

Nejlepší pláží ostrova Kypr je bez dabaty Nissi Beach, v oblasti Ayia Napa cca 50 km od letiště Larnaka. Trochu jeste dále na samém východě ostrova je známá pláž Fig Tree Bay, která má také "blue Flag" ta se nachází v letovisku Protaras.

Pronájem vozu na tyto pláže je nejlépe realizovat na letišti Larnaka rezervuj>>.

Nissi Beach, Kypr - dosáhl "Excelentní" Hodnocení

Pláže Malta

Další pláže prázdninových destinací najdete na ostrově Malta 99% pláží dosahuje úrovně vynikající a kromě pláží  má Malta mnoho kulturních památky,které stojí za shlédnutí.

Pozor v hlavní sezoně během léta jsou ty nejhezčí pláže na Maltě velmi přelidněné například Golden Bay nebo Mellieha Bay/Ghadira Bay. Na severu ostrova je úžasná pláž Paradise Bay.

Pronájem vozidla dle vašcih potřeb rezervujte na letiště Malta rezervuj>>

Pláže Chorvatsko

Ohromující Chorvatské pláže přišel další s 95% čistých pláží, které splňují standard vynikající. 3% z pláží bylo považováno za splnění závazných norem, i když tři pláže neprošly testem, protože hladiny odpadních vod ve vodě se dostávaly i do moře.

Řecko skončilo také v pětce nejlepších pláží s 93% a jeho pláže jsou považovány za vynikající, i když pět pláží v testu selhalao. V Řecku bylo testováno více než 2.000 pláží, tak to není tak špatný výkon!

Z dalších oblíbených plážových destinací pouze Itálie a Portugalskose dostalo do první desítky. Španělsko bylo 12. s 84% ​​ a 14. ve Velká Británie s 78%.

Nejhorší destinací, která by mohla být považována za dovolenou na pláži bylo Rumunsko, kde jen 35% pláží Černého moře bylo považováno za vynikající. Údaje nejsou zanamenány k Turecku- Turecko, protože to není součástí EU.

Takže, pokud jste si ještě nerezervovali vaši dovolenou na pláži, zkuste třeba Kypr nabo Maltu,ptorože tam mají opravdu překrásné a čisté pláže.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz