Důvody proč rezervovat levné letenky Bangkok, Thajsko 

 
Letenky do Bangkoku jsou vždy v prodeji s Fly4less.cz za ty nejlepší ceny. Kromě toho nabízíme výhodné letenky do největších měst po celém světě, zárovň poskytujeme cestovní průvodce a tipy informace na vaši cestu do Bangkoku. Přečtěte si níže a dozvíte se více co je možné vidět a dělat v Bangkoku.Na další cestu můžete počítat s Fly4less.cz a najít ty nejlepší nabídky pro všechny vaše požadavky při rezervaci Vašich cest.
 

Levné lety do Bangkoku, Mezinárodní letiště Bangkok - Suvarnabhumi (IATA: BKK, ICAO: VTBS)

 
Bangkok začínal jako malý obchodní přístav, Bangkok má za sebou dlouhou cestu a etabloval se jako přední turistická destinace v Asii. Představuje perfektní kombinaci starých tradic a kultury s moderní infrastrukturou a zábavních zařízení, Bangkok nabízí mnoho k prozkoumání. Od svých historických chrámů a paláců, živé plovoucí trhy, coby neodolatelné nákupní scéně.
 

Wat Arun

 
Známý jako chrám úsvitu, Wat Arun je jedním z nejznámějších chrámů v jihovýchodní Asii. Symbolizující začátek období Rattanakosin, chrám, který byl postaven v 19. století se může pochlubit neposkvrněou architekturu stylu Rudých který zahrnuje krásnou ozdobnou květinovým vzorem.
 

Plovoucí trh

 
Představte si nakupování vynikajících mořských plodů, čerstvé zeleniny a ovoce na dřevěné lodi to jsou plovoucí trhy v  Damnoen Saduak . Nenechte si ujít s výbornou misku kuřecí polévky Tom Kha Kai.
 

Chao Phraya River 

 
Poznejte  prostředí chrámů a luxusních hotelů, Chao Phraya River a vodní cesty nabízí ideální prostředí pro romantický výlet na vodním taxi. Jízda podél slavné vodní cesty si nesmíte nechat ujít za žádnou cenu.
 

Tipy na to, jak si objednat levné letenky do Bangkoku:

  • Rezervujte si letenky nejméně 30 dní předem, abychom zajistili nejlevnější nabídku
  • Cestujte ve všední dny, aby jste zabránili víkendovým příplatkům
  • Vyhněte se létání v hlavní sezoně nebo o hlavních prázdninách
  • Pomocí fly4less hledejte všechny možnosti na okolních letištích jako jsou Hong Kong a Singapur
  • Zkontrolujte zda jste flexibilní v datumech a zkuste  najít nejlepší nabídku letu

 

Od srpna 2011 nepotřebují občané ČR pro vstup a pobyt na území Thajského království do 30 dnů za účelem turistiky víza. Pokud ke vstupu na území Thajska bude použit pozemní přechod, je maximální dovolená doba pobytu pouze 15 dnů.

 

Pokud budete chtít rezervovat vozidlo přímo na letišti Bangkok rezervujte online během minuty zde.


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz