Pruh pobřeží ležící jižně od Lisabonu se nazývá Costa de Lisboa.Táhne se mezi ústím řeky Tejo a Sado.Severní část pobřeží je označována také jako Costa de Caparica. Na jeho písečné pláže se v létě o víkendech ženou tisíce obyvatel Lisabonu a okolí.Pláže na pobřeží poblíž městečka Caparica ,jsou sice v létě často přelidněné ,ale dále směrem naji se rozkládá kde není takový provoz.Proto doporučujeme půjčit si auto hned v Lisabonu na letišti a vyrazit poznávat krásy Lisabonu a okolí.

Pokud  chcete vyrazit do Capriky musí nejdříve přejet most Ponte 25 de Abril, na prvním výjezdu za mostem sjet z dálnice a pak už sledovat tabule ukazující směr na Capriku.Kdo by si chtěl v létě trochu odpočinout od lisabonského dopravního ruchu a celý den se koupat na Costa de Caparica,měl by si pro to zvolit všední den.

Restaurací ,zábavbích atrakcí ,stánků s občerstvením a příležitostí k vodním sportů najdete v okolí Capariky více než dost. Vyberte si malé vozidlo typu Fiesta nebo kompaktní vůz Volkswagen Golf. Pro výlet do hor samořejmě doporučujeme vozy typu SUV.

Online rezervace


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz