Dobrý tip kam na výlet během března 2016 je Istanbul, nyní máme v akci od společnosti Air Serbia za na trati Praha-Istanbul s přestupem v Bělehradu za výbornou cenu 3771,- včetně odbavených zavazadel. Volné termíny jsou stále k dispozici i na měsíc duben. Termíny a data v nabídce zde >>

V Istanbulu nejvíc láká Velký bazar. Velký bazar lze najít relativně snadno. Ze Sultanahmetu se stačí vydat po hlavní ulici starého města Divan Yolu, a pak stačí na zřejmém místě odbočit doprava (na sever). Velký bazar je rozlehlá soustava zastřešených uliček a průchozích domů v horní oblasti staré části Istanbulu. Něco zde nakupují i místní, ale přišlo mi, že většina obchodů existuje jen kvůli turistům. Hodně se tu prodávají látky, obecně textil a starožitnosti. Co se týká textilu, tak tu není nejlevněji. Velký bazar se jmenuje Kapalı Çarşı, což znamená "krytý trh", podle toho, že má zastřešené uličky.

 


Online letenky

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Fly4less.cz vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler

Cestovní nástroje

V cestovních nástrojích přinášíme různé tipy jak dosáhnout a rezervovat letenky za nejnižší ceny. Mezi ně patří hledání i v okolních dnech, nejlépe +- 3 dny ve vámi požadovaném termínu. Další radou jak docílit nižší ceny je letět třeba uprostřed týdne za nebo odlétat z okolí českých hranic nejčastěji využívané patří odlety z Berlína,Vídně, Mnichova, ale i z Wroclavi Krakova nebo Katovic.


Nejhledanější letenky

Nejhledanější letenky z naší nabídky. Letenky, které naši zákazníci nejčastěji vyhledávají.
Newsletter

Přihlašením do odběru newsleteru souhlasíte se zpracováním osobích údajů Fly4less.cz